.

Specializovaný bazar s digitální fototechnikou

Olympus PEN E-PL6 záruka 2017Olympus PEN E-PL6 záruka 2017Olympus PEN E-PL6 záruka 2017Olympus PEN E-PL6 záruka 2017Olympus PEN E-PL6 záruka 2017

Doprava zdarma při platbě na účet. Záruka 6 měsíců na skryté vady.
Záruka 6 měsíců od prodeje se vztahuje na skryté funkční vady, které mělo zboží v době prodeje. Doprava zboží po celé ČR zdarma při platbě na bankovní účet. Odborně prověřeno specialistou.


Olympus PEN E-PL6 záruka 2017

Stav zboží:
fotoaparát je plně funkční
zachovalý stav viz autentická fota níže 
záruka do srpna 2017

Balení obsahuje:

tělo Olympus E-PL6
aku
nabíječka 
krytka

Cena: 5 690

  • Detailní Fotografie
  • Technické údaje výrobce
  • Dotaz k produktu

Olympus PEN E-PL6 záruka 2017

Olympus PEN E-PL6 záruka 2017

Olympus PEN E-PL6 záruka 2017

Olympus PEN E-PL6 záruka 2017

Olympus PEN E-PL6 záruka 2017

  Fotoaparát Olympus PEN E-PL6 je vybavený obrazovým procesorem TruePic VI, díky němuž dosahuje vynikající obrazové kvality a to i v prostředí s horšími světelnými podmínkami, kde je nutné nastavit vyšší hodnotu ISO. Není tedy nezbytné používat blesk a snímky si tak uchovají jedinečnou světelnou atmosféru.   Stejně jako úspěšný model Olympus OM-D E-M5 používá i Olympus PEN E-PL6 vysokorychlostní obrazový snímač typu Live Mos s rozlišením 16 Mpix. Vlastnosti obrazového snímače též přispívají k celkovému obrazovému výkonu. Rozlišení 16 Mpix je navíc dostačující i pro tisk fotografií větších formátů nebo pořizování výřezů kvůli úpravě kompozice.   Olympus PEN E-PL6 je výkonný fotoaparát i v oblasti ostření. Používá ostřící modul s 35 ostřícími zónami. Ostření je tak u tohoto fotoaparátu opravdu rychlé, přesné a to i při sledování rychle se pohybujících předmětů, kde fotoaparát Olympus PEN E-PL6 využívá pokročilého 3D ostření. Uživatele, kteří rádi fotografují rodinu nebo své přátele a známé jistě potěší, že Olympus PEN E-PL6 je vybavený technologií rozpoznání obličejů, která dokonale pozná jednotlivé tváře, zaostří na ně a současně přizpůsobí expozici daného okolí.   Rychlé je rovněž sekvenční snímání. Olympus PEN E-PL6 dokáže pořídit až 8 sn/s. Ve formátu JPEG je tato rychlost neomezená. Ve formátu RAW dokáže fotoaparát pořídit touto rychlostí až 14 snímků v řadě.   Olympus PEN E-PL6 na rozdíl od svého předchůdce Olympus PEN E-PL5 podporuje funkci intervalového snímání dle vašeho nastavení. To umožňuje vytvářené efektních a velmi populárních časosběrných videí.    

Potřebujete poradit?

Napište nám Váš dotaz k produktu, odpovíme Vám v co nejkratším čase.

Nenašli jste co jste hledali ?