.

Specializovaný bazar s digitální fototechnikou

Pentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAVPentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAVPentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAVPentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAVPentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAV

Doprava zdarma při platbě na účet. Záruka 6 měsíců na skryté vady.
Záruka 6 měsíců od prodeje se vztahuje na skryté funkční vady, které mělo zboží v době prodeje. Doprava zboží po celé ČR zdarma při platbě na bankovní účet. Odborně prověřeno specialistou.


Pentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAV

Stav zboží:
vynikající stav viz autentická fota níže
optika bez vad
funkčně v  pořádku
součástí obě krytky

Cena: 2 490

 • Detailní Fotografie
 • Technické údaje výrobce
 • Dotaz k produktu

Pentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAV

Pentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAV

Pentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAV

Pentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAV

Pentax DA 18-55mm f/3.5-5.6 AL WR TOP STAV

  ZJEDNODUŠENÁ POČASÍ ODOLNÁ KONSTRUKCE Nové zoom objektivy mají zjednodušenou počasí odolnou konstrukci pro snížení vniknutí vody a vlhkosti do tubusu objektivu. S těmito objektivy nasazenými na těla digitálních fotoaparátů PENTAX s počasí odolnou konstrukcí, má uživatel jistotu dokonalé odolnosti a spolehlivosti během exponování v dešti, za mlhy nebo při vysoké vlhkosti a na místech, kde je vystaven stříkající vodě.

SP POVRCHOVÁ ÚPRAVA PRO ZAMEZENÍ PRACHU A NEČISTOTĚ Přední část těchto objektivů je potažena PENTAX-originální vrstvou SP (Super Protect), speciální sloučenina fluoru, která je procesem napařování nanesena na přední část objektivu. SP coating efektivně odpuzuje prach, vodu a tuky, ale umožňuje i snadné stírání otisků prstů a kosmetických krémů. EXKLUZIVNÍ OPTICKÁ KONSTRUKCE PRO DIGITÁLNÍ SLR PENTAX optimalizoval charakteristické vlastnosti těchto objektivů— včetně reflexní vrstvy, zakřivení a polohy optických elementů — pro reprodukci co možná nejjemnějších detailů na snímcích. Výsledkem je, že na snímcích nejsou prakticky žádné reflexy a duchy. Konstrukce dovoluje snížení celkového rozměru fotoaparátu a jeho hmotnosti se zárukou vynikajícího poměru cena/výkon. Kruhová plocha obrazu je perfektně rozložená na rozměr senzoru digitálních zrcadlovek PENTAX.

Potřebujete poradit?

Napište nám Váš dotaz k produktu, odpovíme Vám v co nejkratším čase.

Nenašli jste co jste hledali ?