.

Specializovaný bazar s digitální fototechnikou

Nikkor 18-55 mm AF-S VR IINikkor 18-55 mm AF-S VR IINikkor 18-55 mm AF-S VR IINikkor 18-55 mm AF-S VR IINikkor 18-55 mm AF-S VR IINikkor 18-55 mm AF-S VR II

Doprava zdarma při platbě na účet. Záruka 6 měsíců na skryté vady.
Záruka 6 měsíců od prodeje se vztahuje na skryté funkční vady, které mělo zboží v době prodeje. Doprava zboží po celé ČR zdarma při platbě na bankovní účet. Odborně prověřeno specialistou.


Nikkor 18-55 mm AF-S VR II

Stav zboží:
Objektiv je ve  vynikajícím stavu viz autentická fota níže
AF-S ostření (ostří i na D40/60/3000/3100/5000/5100

Cena: 2 490

  • Detailní Fotografie
  • Technické údaje výrobce
  • Dotaz k produktu

Nikkor 18-55 mm AF-S VR II

Nikkor 18-55 mm AF-S VR II

Nikkor 18-55 mm AF-S VR II

Nikkor 18-55 mm AF-S VR II

Nikkor 18-55 mm AF-S VR II

Nikkor 18-55 mm AF-S VR II

    Tento objektiv, který je ideální pro každodenní fotografování a záznam videosekvencí v rozlišení HD, je navržen pro použití s digitálními jednookými zrcadlovkami formátu DX společnosti Nikon. 3násobný zoom pokrývá běžně používaný rozsah ohniskových vzdáleností 18–55 mm a ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) společnosti Nikon nabízí tiché automatické zaostřování, které je výhodou zejména pro záznam videosekvencí.

I přes kompaktní velikost je tento objektiv vybaven systémem redukce vibrací umožňujícím pořizování ostrých a nerozmazaných snímků, ať již fotografujete širokoúhlý skupinový portrét za nízké hladiny osvětlení nebo používáte zoom k zachycení vzdálených objektů. Oblíbený objektiv s 3× zoomem: Pokrývá rozsah ohniskových vzdáleností 18–55 mm (ekvivalent u kinofilmu: 27–82,5 mm). Vynikající pro různé každodenní snímky a videosekvence v rozlišení HD.

Systém redukce vibrací (VR): Umožňuje stabilnější ruční snímání a umožní vám použít až o čtyři stupně pomalejší čas závěrky.

Kvalitní obraz Nikon: Tento objektiv, který je speciálně navržený pro použití s obrazovými snímači digitálních jednookých zrcadlovek formátu DX společnosti Nikon, umožňuje získat ostré snímky a videosekvence. Asférický optický člen minimalizuje otvorovou vadu a jiné formy zkreslení a zajišťuje vysoké rozlišení a kontrast.

Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM): Nabízí rychlý, přesný a dokonale tichý provoz automatického zaostřování.

Mechanismus teleskopického tubusu objektivu: Nabízí výjimečnou přenosnost díky možnosti zasunout tubus objektivu, pokud jej právě nepoužíváte.

Extrémně kompaktní a lehké provedení: Ideální objektiv na cesty s hmotností pouze 195 g. Objektiv je v zasunutém stavu dlouhý pouhých 59,5 mm, zatímco ve vysunutém stavu za provozu měří jen 76 mm.

Potřebujete poradit?

Napište nám Váš dotaz k produktu, odpovíme Vám v co nejkratším čase.

Nenašli jste co jste hledali ?