.

Specializovaný bazar s digitální fototechnikou

Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8

Doprava zdarma při platbě na účet. Záruka 6 měsíců na skryté vady.
Záruka 6 měsíců od prodeje se vztahuje na skryté funkční vady, které mělo zboží v době prodeje. Doprava zboží po celé ČR zdarma při platbě na bankovní účet. Odborně prověřeno specialistou.


Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8

Stav zboží:
palačinka pro Fuji X
výborný stav
optika bez poškození
plně funkční
včetně obou krytek a krabice

Cena: 7 490

  • Detailní Fotografie
  • Technické údaje výrobce
  • Dotaz k produktu

Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8

Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8

Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8

Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8

Fujifilm FUJINON XF 27mm f/2.8

  Fujifilm XF 27 mm f/2.8 je lehký objektiv s vynikající světelností, dobrými optickými vlastnostmi a kompaktními rozměry. Výborná světelnost a věrné podání obrazu v kompaktním a lehkém těle je předpokladem, aby se tento objektiv stal perfektním partner pro kompaktní fotoaparáty s výměnnými objektivy Fujifilm X. S ohniskovou vzdáleností 27 mm  (41 mm po přepočtu na kinofilmové políčko), získáte v podstatě stejný úhel pohledu, jako má lidské oko. Objektiv Fujifilm XF 27 mm f/2.8  je velmi univerzální a osvědčí se v různých typech scén, od portrétů  přes krajiny až po architektonické záběry. Objektiv Fujifilm XF 27 mm f/2.8  má nejen dobré optické vlastnosti , ale i vysoce rychlé a přesné automatické ostření, kterého je dosaženo díky vestavěnému motorku s vysokým točivým momentem. Díky tomu dokážete zachytit prchavé okamžiky vždy ostré.

Potřebujete poradit?

Napište nám Váš dotaz k produktu, odpovíme Vám v co nejkratším čase.

Nenašli jste co jste hledali ?