.

Specializovaný bazar s digitální fototechnikou

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAVCanon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAVCanon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAVCanon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAVCanon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAV

Doprava zdarma při platbě na účet. Záruka 6 měsíců na skryté vady.
Záruka 6 měsíců od prodeje se vztahuje na skryté funkční vady, které mělo zboží v době prodeje. Doprava zboží po celé ČR zdarma při platbě na bankovní účet a registraci k odběru novinek. Odborně prověřeno specialistou.


Canon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAV

Stav zboží:
Objektiv je ve vynikajícím stavu - jako nový, plně funkční, optika bez poškození, verze STM, včetně obou krytek.

Cena: 3 490

  • Detailní autentické fotografie
  • Technické údaje výrobce
  • Dotaz k produktu

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAV

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAV

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAV

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAV

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM TOP STAV

    CANON EF 24MM F/2,8 IS USM Objektiv Canon EF-S 24mm f/2,8 STM spolupracuje s fotoaparáty řady EOS s čipy APS-C. Jeho plochý tvar s hloubkou pouhých 22,8 mm a hmotností jen 125 g předurčuje objektiv Canon EF-S 24mm f/2,8 STM k bezproblémovému nošení kdykoliv a kamkoliv. Objektiv se nejlépe hodí pro focení na cestách a v ulicích.   Širokoúhlý objektiv Canon EF-S 24mm f/2,8 STM nabídne vysokou světelnost f/2,8, což vám zaručí dostatek světla pro snímky pořizované v málo světelných podmínkách, a to bez použití blesku. Obrovskou výhodou shledáte také práci s hloubkou ostrosti, která vám umožní dokonale izolovat chtěný objekt od zbytku pozadí, které bude ve výsledku jemně rozostřené.   Na druhou stranu dokáže objektiv Canon EF-S 24mm f/2,8 STM díky vysoké odolnosti proti přesvětlení naprosto dokonale a ostře zachytit každý detail vašeho snímku. Okraje navíc neztratí svou barevnou zřetelnost. Kromě toho se dočkáte i schopnosti zaostřit už na vzdálenost 16 cm, čímž získáte snímky nových perspektiv – tak blízké záběry, že budete mít vše téměř pod nosem.   U širokoúhlého objektivu Canon EF-S 24mm f/2,8 STM vás potěší také tiché a plynulé zaostřování s krokovým motorem. Již vás tedy nebude rušit neohrabané ostření při natáčení videí. Ohnisková vzdálenost objektivu Canon EF-S 24mm f/2,8 STM se rovná 24 mm, což má za následek přirozený vzhled vašich snímků. Tak přirozený, jako byste snímek viděli v reálu na vlastní oči.

Potřebujete poradit?

Napište nám Váš dotaz k produktu, odpovíme Vám v co nejkratším čase.

Nenašli jste co jste hledali ?