.

Specializovaný bazar s digitální fototechnikou

Olympus Stylus TG-850Olympus Stylus TG-850Olympus Stylus TG-850Olympus Stylus TG-850

Doprava zdarma při platbě na účet. Záruka 6 měsíců na skryté vady.
Záruka 6 měsíců od prodeje se vztahuje na skryté funkční vady, které mělo zboží v době prodeje. Doprava zboží po celé ČR zdarma při platbě na bankovní účet. Odborně prověřeno specialistou.


Olympus Stylus TG-850

Stav zboží:
fotoaparát je nepoužívaný - vystavený kus
platná záruka do 4/2018
balení včetně  aku, nabíječky, manuálu, CD a krabice

  Odolný kompaktní digitální fotoaparát Olympus Stylus TG-850 je vodotěsný  do 10 m, nárazuvzdorný do 2,1 m a odolný teplotám do -10°C. Má rozlišení snímače 16 MPx, objektiv s 5násobný optický zoom a výklopný 3" LCD displej. OUTDOOROVÝ KOMPAKTNÍ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT OLYMPUS STYLUS TG-850 Odolný kompaktní digitální fotoaparát Olympus Stylus TG-850 zvládne i to nejdrsnější zacházení. Fotoaparát si s sebou můžete vzít kamkoliv se vám zachce. Například se s ním můžete ponořit až do hloubky 10 metrů. Díky mrazuvzdornosti až do -10°C bude dokonalým zimním společníkem. Kromě vody a mrazu mu také nevadí hrubější zacházení. Snese pád z výšky až 2,1 metru a vydrží tlak až 10

Cena: 5 690

  • Detailní Fotografie
  • Technické údaje výrobce
  • Dotaz k produktu

Olympus Stylus TG-850

Olympus Stylus TG-850

Olympus Stylus TG-850

Olympus Stylus TG-850

  Odolný kompaktní digitální fotoaparát Olympus Stylus TG-850 je vodotěsný  do 10 m, nárazuvzdorný do 2,1 m a odolný teplotám do -10°C. Má rozlišení snímače 16 MPx, objektiv s 5násobný optický zoom a výklopný 3" LCD displej. OUTDOOROVÝ KOMPAKTNÍ DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT OLYMPUS STYLUS TG-850 Odolný kompaktní digitální fotoaparát Olympus Stylus TG-850 zvládne i to nejdrsnější zacházení. Fotoaparát si s sebou můžete vzít kamkoliv se vám zachce. Například se s ním můžete ponořit až do hloubky 10 metrů. Díky mrazuvzdornosti až do -10°C bude dokonalým zimním společníkem. Kromě vody a mrazu mu také nevadí hrubější zacházení. Snese pád z výšky až 2,1 metru a vydrží tlak až 100 kg. Odolný kompaktní digitální fotoaparát Olympus Stylus TG-850 přichází jako první ve své třídě Tough s výklopným3" LCD displejem v rozsahu 180°. Dosáhnete díky tomu úžasných záběrů z nevšední perspektivy. Objektiv kompaktního digitálního fotoaparátu Olympus Stylus TG-850 má 5násobný optický zoom s extrémně širokým ohniskem 21 mm! Díky integrované technologii stabilizace obrazu budou snímky ještě ostřejší a plné detailů. S pomocí kompaktního digitálního fotoaparátu Olympus Stylus TG-850 dokážete vytvářet časosběrná videa. Tato funkce pořizuje 1 až 99 snímků dané scény v přednastavených intervalech 10 s až 60 minut. Z nich pak můžete v počítači vytvořit efektní časosběrné video. Kromě časosběrných videí umí Olympus Stylus TG-850 pořizovat videa ve Full HD rozlišení. Odolný digitální fotoaparát Olympus Stylus TG-850 nabízí i spoustu kreativních režimů, díky kterým můžete vtisknout fotografiím ještě výjimečnější vzhled.  

Potřebujete poradit?

Napište nám Váš dotaz k produktu, odpovíme Vám v co nejkratším čase.

Nenašli jste co jste hledali ?