.

Specializovaný bazar s digitální fototechnikou

Leica X1 SUPER STAV AKCELeica X1 SUPER STAV AKCELeica X1 SUPER STAV AKCELeica X1 SUPER STAV AKCELeica X1 SUPER STAV AKCE

Doprava zdarma při platbě na účet. Záruka 6 měsíců na skryté vady.
Záruka 6 měsíců od prodeje se vztahuje na skryté funkční vady, které mělo zboží v době prodeje. Doprava zboží po celé ČR zdarma při platbě na bankovní účet. Odborně prověřeno specialistou.


Leica X1 SUPER STAV AKCE

Stav zboží:
Fotoaparát je ve výborném stavu viz autentická fota níže
plně funkční
optika bez vad
včetně aku, nabíječky  a gripu

Cena: 14 990 11 990

  • Detailní Fotografie
  • Technické údaje výrobce
  • Dotaz k produktu

Leica X1 SUPER STAV AKCE

Leica X1 SUPER STAV AKCE

Leica X1 SUPER STAV AKCE

Leica X1 SUPER STAV AKCE

Leica X1 SUPER STAV AKCE

  POKROČILÝ KOMPAKTNÍ FOTOAPARÁT LEICA X1 Pokročilý kompakt, který je navržen tak aby spojoval kreativní možnosti a velký APS-C snímací čip s malým a vždy dostupným tělem. Fotoaparát je kompletně navržen a vyráběn v Německu a k jeho přednostem patří velký CMOS čip o rozlišení 12.9 Mpix, který jinak naleznete ve velkým digitálních zrcadlovkách.

Aparát používá pevně vestavěný vysoce kvalitní objektiv o ohniskové vzdálenosti 35 mm (v přepočtu na klasický kinofilm). Pro potlačení optických vad a vysokou kvalitu kresby je objektiv vybaven jedním asférickým optickým prvkem. Přístroj je vybaven jak možností plně manuálního ovládání tak i automatickými režimy a to nejen pro expozici ale také pro ostření s funkcí pro vyhledávání tváří.

Při fotografování lze využívat jednak volitelný průhledový hledáček (není součástí balení) nebo zadní LCD panel s úhlopříčkou 6.8 cm a o rozlišení 230 kpix. Příjemný je i vestavěný blesk a možnost ukládat snímky jak ve formátu JPEG tak DNG. Jako paměťové médium se používá SD nebo SDHC paměťové karty či 50 MB vnitřní paměť. O napájení se stará Li-Ion akumulátor. V balení tohoto fotoaparátu naleznete také program Adobe Photoshop Lightroom pro úpravu fotografií na počítači.

Aparát je nejenom designem menší a cenově zajímavější varianta pokročilé řady digitálních kompaktů Leica M. Kromě toho je i mnohem jednodužší na ovládání, postrádá vestavěný průhledový hledáček i možnost měnit objektivy. Navíc obsahuje automatické ovládání i ostření a proto se dá doporučit i začínajícím fotografům.

Potřebujete poradit?

Napište nám Váš dotaz k produktu, odpovíme Vám v co nejkratším čase.

Nenašli jste co jste hledali ?