.

Specializovaný bazar s digitální fototechnikou

Canon SpeedLite 430EX IICanon SpeedLite 430EX IICanon SpeedLite 430EX IICanon SpeedLite 430EX II

Doprava zdarma při platbě na účet. Záruka 6 měsíců na skryté vady.
Záruka 6 měsíců od prodeje se vztahuje na skryté funkční vady, které mělo zboží v době prodeje. Doprava zboží po celé ČR zdarma při platbě na bankovní účet. Odborně prověřeno specialistou.


Canon SpeedLite 430EX II

Stav zboží:
Blesk je plně funkční,
vynikající stav viz autentická fota níže
určen pro DSLR Canon

Cena: 4 890

  • Detailní Fotografie
  • Technické údaje výrobce
  • Dotaz k produktu

Canon SpeedLite 430EX II

Canon SpeedLite 430EX II

Canon SpeedLite 430EX II

Canon SpeedLite 430EX II

  Výkonný a univerzální blesk Speedlite 430EX II rozšíří vaše možnosti při fotografování zásluhou směrného čísla 43, schopnosti pracovat jako bezdrátový vedlejší blesk, devíti uživatelských funkcí a hlavy se zoomem pro ohniskové vzdálenosti 24 až 105 mm.CANON SPEEDLITE 430EX IIVlastnostiMěření blesku E-TTL II

Směrné číslo 43*

Možnost použití jako bezdrátového vedlejšího blesku

24–105mm hlava se zoomem a 14mm difuzorem

Rychlé a tiché nabíjení

Kovová patice pro upevnění do sáněk pro příslušenství

Hlava otočná o 180 stupňů

Pomocné světlo AF

Univerzální a vysoce výkonný všestranný blesk SpeedliteMěření blesku E-TTL IIPřenosný, kompaktní a vysoce výkonný blesk Speedlite 430EX II se směrným číslem 43 je vhodný pro fotografování s odraženým zábleskem i pro fotografování s teleobjektivem. Měření E-TTL II s kompatibilními fotoaparáty zaručuje přesnou expozici s bleskem ve všech situacích, i při použití odraženého záblesku od stěny nebo stropu. Pro zajištění větších možností ovládání lze výkon blesku nastavit ručně v rozsahu od 1/1 do 1/64 plného výkonu v krocích po 1/3 EV.Hlava s automatickým zoomem pro ohniskové vzdálenosti 24 až 105 mmPři použití s kompatibilní digitální jednookou zrcadlovkou řady EOS blesk Speedlite 430EX II automaticky zjistí velikost snímače fotoaparátu a nastaví zoom hlavy blesku tak, aby zajistil optimální pokrytí scény. Tím se snižuje množství nevyužitého světla, prodlužuje životnost baterií a zkracují doby nabíjení.Hlava s automatickým zoomem pro ohniskové vzdálenosti 24 až 105 mm a difuzor s širokým panelem pro ohniskovou vzdálenost 14 mm poskytují pokrytí blesku pro širokou řadu situací při fotografování.Otočná a nakláněcí hlava umožňuje použít odražený záblesk k vytvoření jemnějšího osvětlení při použití jediného blesku na fotoaparátu.Bezdrátová vedlejší jednotkaBlesk Speedlite 430EX II lze použít jako bezdrátovou vedlejší zábleskovou jednotku spouštěnou příslušnou hlavní zábleskovou jednotkou. Malé rozměry a vysoký výkon z něj činí ideální vedlejší blesk pro vytvoření přenosného studia s více zábleskovými zařízeními.Zdroj napájeníBlesk Speedlite 430EX II je napájen 4 bateriemi velikosti AA, takže je lehký, přenosný a dostatečně kompaktní, abyste jej mohli mít stále s sebou. Nabíjení probíhá přibližně o 20 % rychleji než u předchozího modelu a je téměř neslyšitelné, aby nedošlo například k vyplašení divoké zvěře.OdolnostKovová upevňovací patice a západka pro rychlé uvolnění zajišťují snadno použitelné a bezpečné spojení mezi fotoaparátem a bleskem Speedlite.

Potřebujete poradit?

Napište nám Váš dotaz k produktu, odpovíme Vám v co nejkratším čase.

Nenašli jste co jste hledali ?