Ověřené reference

Za dobu svého působení máme za sebou více než 10000 realizovaných prodejů ke spokojenosti našich zákazníků. O tom vypovídají pozitivní hodnocení udělená na největším aukčním portálu Aukro.cz.

Ověřené zákaznické reference

Hannule13 (458)

Velmi spolehlivý prodejce, rychlé doručení, zrcadlovka ve velmi pěkném stavu, skoro jako nová, velmi dobrá komunikace, za nás vřele doporučuji :-)

Czech_Faster (57)

Objektiv v perfektním stavu, ostření i optická stabilizace bez potíží. Velmi pozitivně hodnotím kvalitu zabalení a bleskové odeslání. Prodejce vřele doporučuji a velmi děkuji za bezproblémový obchod.

LUDWIGJAKUB (6):

Obchod proběhl v naprostém pořádku. Vstřícný, ochotný, slušný přístup, dodací lhůta blesková, produkt odpovídá popisu. Bez jediného problému. Určitě budu u tohoto prodejce nakupovat nadále. Všem jednoznačně doporučuji

JERRY_JN (93):

Již podruhé musím potvrdit kvality tohoto prodejce! Zboží opět přesně odpovídá popisu a dorazilo včas domů tak jak prodejce uvádí. Mohu vřele doporučit, jsem velice spokojen.

JERRY_JN (93):

Již podruhé musím potvrdit kvality tohoto prodejce! Zboží opět přesně odpovídá popisu a dorazilo včas domů tak jak prodejce uvádí. Mohu vřele doporučit, jsem velice spokojen.

JOSEF_2026 (36):

Vyborna komunikace.vyborne zabeleno.rychle dodani 100% shoda predmetu s popisem.jednoznacne doporucuji a tesim se na dalsi spolupraci.

TOMASJEZEK1 (4):

Skvělá komunikace, expresní odeslání, zboží bylo ve výborném stavu a odpovídalo popisu. Nemám co bych vytknul, prodejce doporučuji.

IKKI37 (100):

Vše v naprostém pořádku, spolehlivé a rychlé jednání s radostí doporučuji. zboží dorazilo v pořádku. děkuji za obchod.

JOSEF_2026 (36):

vyborna komunikace.Zboži 100% odpovidalo popisu.Perfektně zabalano.posta překonala sama sebe .Proste maximalni spokojenost a až bude někdo v okoli zas neco potebovat vim kam se s klidem obratit.Vřele doporučuji. V mém okoli mám 20 štasných

SEE_SAWANDREW (10):

Perfektní shoda, férová cena a velmi rychlé doručení. Je to už můj několikátý nákup u tohoto prodejce, vždy velká spokojenost. Preferujte tohoto prodejce, nebudete zklamáni.

CESAR777 (17):

Naprostá spokojenost. Fotoaparát dorazil ultrarychle, dobře zabalen. Stav odpovídal popisu. Naprostá spokojenost. Jestli někdy budu zase kupovat fotoaparát tak opět zde. Takže doporučuji.

t-dudis (46)

Transakce proběhla úspěšně. Doporučeno. Vše v naprostém pořádku, výborný a rychlý obchod, zboží přesně dle popisu. Spokojenost na 100% !!!

monterjirka (231)

Objektiv dorazil rychle a v pořádku, je jako nový. Nezbývá než poděkovat a doporučit vás ostatním!